Анна Безлюдна

Гіпнотерапевтка

Від екології до гіпнотерапії

Народилась та виросла в Києві. Ще підлитком дуже захоплювалась біологією – хотілось знати й розуміти як влаштований світ.
Перечитувала по кілька разів книжки про йогу, Кастанеду та іншу світоглядну литературу.
В моїй родині так повелось, що з покоління в покоління всі займались природничими та/або точними науками. Тому, з освітою склалось більш-менш очевидно – пішла до Могилянки на еколога (там була найцікавіша практика)).

Попрацювати за фахом довелось недовго. Було багато енергії, хотілось просвітлення та грошей. Тому, я займалась йогою та бізнесом у галузі маркетингу. В 22 роки мала перший бізнес, автівку, потім вийшла заміж – життя закрутилось.

За кілька років почались панічні атаки. Рятувалась тільки йогою. Якось, в критичний момент, вже стало нестерпно, я відчула і зрозуміла, що моє життя мене не влаштовує.
Я не хотіла йти цим шляхом, але обирала зручне й життя-буття замість того, щоб займатись тим, до чого у мене був поклик. Я пішла з бізнесу, розійшлась з першим чоловіком, почала працювати з людьми. Мої панічні атаки зникли і не повторювались.

З тих часів я почала цікавитись усім, що повʼязано з психосоматикою, свідомістю та психічним здоровʼям.
8 років працювала в йога-студії Андрия Сідерського.
Присвятила 15 років тілесно-орієнтованій терапії та дослідженню психоенергетики.

Гіпнотерапією займаюсь з 2016 року.
Справжні знання прийшли від коріфеїв сучасної гіпнотерапії.
Мені завжди щастило на крутезних вчителів.

Класичний гіпноз я опанувала під керівництвом Віталия Аніськова. Він є, мабуть, найбільш талановитим та одіозним українським гіпнотизером.
Гіпноаналіз та гіпнотерапію я вивчала з різними найвидатнишими сучасними гіпнотерапевтами. Я вчилась у Вʼячеслава Павлова, Андрія Флешеля та Генадія Іванова. Мені до душі системно науковий підхід гіпноаналізу поєднувати з інтуїтивно-чутливими техниками психоенергетичних практик.
І я впевнена, що інтуїтивне бачення, яке приходить з досвідом, неможливо замінити ніякими протоколами та уніфікованими аутотренінгами. Деякі речі ваша підсвідомість буде приховувати за всяку ціну і потрібен хтось сторонній, хто здатен вас побачити, та витягти ці речі назовні.
Кваліфікацію з регресології отримала в школі Dolores Cannon. З величезною повагою ставлюсь до тих глибоких знань, які зібрали послідовники Долорес у досліджуючи регресивний гіпноз в минулі житті.
З 2016 року та до сих пір займаюсь вивченням та опануванням енергетичного екстрасенсорного сприйняття в групі учнів Володимира Васильовича Долгачова.

В своїй роботі поєдную багато трансових та тілесно-орієнтованих технік.
Гіпноз в терапії – це один з инструментів доступ до несвідомого, але не єдиний.

Виховую двох синів.
Як і раніше практикую йогу за методикою Андрія Сідерського.

Facebook / YouTube
Дипломи та сертифікати
Запис на консультацію
Означте будь-ласка ваш запит, що турбує.
зручний мессенджер для звʼязку (Telegram / WatsApp / Viber)
INSTAGRAM