Регресивний гіпноз
в минулі втілення
Глибоке занурення в підсвідомість,
що допомогає розвʼязувати життєві питання тут і зараз.
Головний сенс регресу –потрапити в позажиттєвий простір. Там немає особистості, статі чи навіть часу.
Ким я був? В якій країні жив? Чи було моє минуле життя щасливішим ніж теперешнє? З ким із близьких людей я бачився в іншому житті? Можливо, в минулому житті я був воїном, а зараз в офісі, займаюсь всякими дурницями...

Часом такі питання лунають у людей, які починають здогадуватись, що їхнє буття це дещо більше, ніж короткий шлях від пологового до цвинтаря. Можна бути містиком, віруючою людиною чи атеістом, вірити в реінкарнації, чекати після смерті доєднання до світової душі або взагалі нічого не очікувати.
Але неможливо не помічати безліч "дежа вю", які час від часу дивують нас на життєвому шляху.
Часом буває, як в незнайомій країні з чужою культурою усе здається рідним та знайомим, чужинські боги в храмах відчуваються як свої. І так тепло і радісно стає на душі, наче повертаєшся додому.
Або зовсім нова людина в твоєму житті створює таке відчуття, наче ви знаєте одне одного вже тисячу років. Зустрічались в мунулому житті? Можливо так...
А ще, інколи, уві сні приходять образи реальних місць на землі, де я ніколи не був. Звідки я все це знаю?
Але головна мета регресивного гіпнозу зовсім не в тому, щоб здійснити екскурсії крізь інші втілення. Кожне життя закінчується смертю і найкорисніший досвід ми отримаємо, коли пригадуємо, як ми помирали колись і що з нами відбувається потім.
В залежності від рівнів доступу, ми зчитуємо стан, який неможливо порівняти з будь-яким життєвим досвідом. Це ваша присутність поза часом, наче у іншому, нематеріальному світі. І ви можете звідти побачити своє теперешнє життя і воно виглядатиме зовсім не таким, яким ви звикли його сприймати.

Зміни які ви можете зробити в такому стані не залежать від життєвих травм, родинного, родового, кармічного або будь-якого іншого сценарію. Бо там ви вільні і справжні.
Десь там, колись ми так само страждали та були щасливі, кохали, воювали, народжували дітей, перемогали та втрачали...
В регресивному гипнозі ви можете:
 • Відчути себе на рівні вищому ніж теперешня оболонка особистості.
 • Знайти причини проблем в стосунках.
  (Діти, батьки, кохані)
 • Додати нової енергії, натхнення в своє життя
 • Подолати глибинні страхи та комплекси, які дошкуляють в теперешньому житті.
 • Побачити та прибрати причини невдач із травмуючих переживань з минулих втілень.
 • Розібратись зі складними стосунками, усвідомити для чого вам потрібні саме такі життєві обставини.
 • Дізнатись своє призначення та що є важливим в цьому житті.

Анна Безлюдна
Гіпнотерапевтка.
Займаюсь психоенергетичними практиками вже більше 15 років.
 • Мене чарує безмежність Всесвіту – зовні та всередині кожного із нас.
 • Я допомогаю вільним людями розкривати свій потенціал та позбавлятись зайвих тягарів.
 • У кожного з нас є достатньо енергії щоб реалізувати себе у різних аспектах. Потрібно дати цій енергії більше свободи.
 • Якщо у вас вистачило сил чогось захотіти, то вистачить і на реалізацію своїх бажань. Питання в тому, як зробити своє несвідоме помічником та союзником.
Більше про мене
Эфір про регресивный гіпноз в минулі житті
Ми самі часом не розуміємо, чому весь час діємо відповідно до певного сценарію, при цьому отримуємо стабільно негативний результат.
Дослідники людської свідомості, психологи та містики вважають що ми весь час взаємодіємо з колективним несвідомим, з його теперешнім станом та памʼятю минулих поколінь. Більш того, ця памʼять дбайливо зберігається нашою особистою підсвідомістю та впливає на сьогодення.

А корені цього впливу знаходяться не в дитинстві, а можливо кілька поколінь тому.
Для перегляду минулих втілень я використовую гіпноз – транс, інакший стан свідомості, але при цьому у вас зберігається контакт з реальністю.
Маючи середню гіпнабельність, можна пройти кілька коротких сеансів послідовно. Щоразу ви будете занурюватись все далі й глибше.
Зараз є можливість проходити сеанси онлайн, сучасні засоби звʼязку скорочують відстань між містами та країнами.

Чи був у вас досвід отримання інформації наче не з цього життя?

Перший етап. Ми обговорюємо проблематику, з якою ми підемо в регрес. Також я розкажу механіку та логіку перегляду інших життів, увімкнемо необхідні навички: входження в трансовий стан, тренування отримання інформації із різних каналів сприйняття.

На другому етапі ви пройдете занурення в трансовий стан, протягом якого відбувається основна робота з перегляду минулих життів. І також ми проводимо необхідну терапію, адже в цей час ми отримуємо можливість не тільки щось про себе дізнатись, але й започаткувати нові векторні зміни в своєму теперешньому житті.

Переглядати свої минулі втілення може практично будь-яка людина. Ця навичка допомогає не тільки побачити цікаві історії з минулого, але й більш глибоко розібрати актуальні завдання й проблеми в цьому житті. Наскільки глибоко та ефективно ви зможете використати цю можливість – залежить від вас.
Деколи люди приходять до мене виключно з цікавості, дізнатись про себе щось нове, але відкривають потужний інструмент трансформації
будь-яких сфер свого життя.
Запит на консультацію
Залиште, будь-ласка, контактний номер, зручний час для дзвінка і зазначте месенджер. (Telegram/WhatsApp/Viber)